wtorek, 18 grudnia 2012

„Tajski Epizod z Dreszczykiem” - konkurs!

Tego jeszcze nie było! A przynajmniej nie było u nas na blogu. Zawsze jednak musi być ten pierwszy raz, a my mamy chyba ku temu idealne okoliczności. Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami startu naszej azjatyckiej Podróży w Nieznane oraz było nie było nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia mamy dla Was prezent w postaci konkursu.


Nagrodą w naszej zabawie będzie książka pt."Tajski Epizod z Dreszczykiem" ufundowana przez wydawnictwo Bezdroża (również dzięki uprzejmości autora). Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

W połowie kwietnia w Tajlandii obchodzony jest tradycyjny Nowy Rok. Jaką nazwę nosi to święto?

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres wstawajszkodadnia@gmail.com zaznaczając w temacie, że chodzi o konkurs. Wśród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy jedną osobę, która otrzyma wyżej wymienioną książkę (pragniemy zaznaczyć, że wysyłka możliwa jest jedynie na polski adres).

Na odpowiedzi czekamy do końca tego roku (31 grudnia 2012, 23:59). Zwycięzcę ogłosimy na blogu następnego dnia, w Nowy Rok (1 stycznia 2013), jak już się zwleczemy z łóżka.

Powodzenia!

"Tajski Epizod z Dreszczykiem"

Tajlandia — tropikalny raj z pięknymi plażami i krystalicznie czystą wodą, mekka nisko budżetowych turystów podróżujących z plecakami, kraina niewygórowanych cen i... wszelkiego rodzaju uciech cielesnych, a także rozmaitych uniesień duchowych. Kolorowe tło dla przygód rodem z filmów. Miejsce, w którym każdy nas chciałby zamieszkać albo przynajmniej tak mu się wydaje. Wam również?

Jeśli tak, "Tajski epizod z dreszczykiem" rozwieje wszelkie wątpliwości i ułatwi podjęcie decyzji, która może zmienić Wasze życie. To wartka relacja z przygód pewnego Polaka, który postanowił porzucić pracę w korporacji, wyemigrować do Tajlandii i zakosztować egzotycznych rozkoszy, z których słynie ten kraj. A jednocześnie rzetelny opis realiów napisany przez człowieka, który "był, widział i swoje przeżył". Lektura obowiązkowa dla wszystkich pragnących wyjechać z szarej Europy albo... przynajmniej na chwilę oderwać od jej nudnej rzeczywistości. Ostrożnie, ta książka wciąga! ukryj.


Zachęcamy do wizyty na blogu Marka Lenarcika, gdzie można znaleźć sporo ciekawych informacji o Tajlandii oraz o wielu innych krajach, które odwiedził autor książki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

WSZYSTKO CO CHCIELIBYŚCIE ZNALEŹĆ NA BLOGU - KATEGORIE