O NAS

AGNIESZKA PUDELSKA-LEŚNIEWSKA - jestem rodowitą Moskwiczanką, w dzieciństwie skakałam po placach zabaw w Warszawie, dorastałam w Słupsku, a zdobyłam wykształcenie w Poznaniu. Już dzięki temu krótkiemu wstępowi doskonale widać, że "skazana" byłam na podróżowanie. Zamiłowanie do podróży przejęłam również po rodzicach, którzy zupełnie jak ja teraz, nie potrafili nigdzie na dłużej zagrzać miejsca. Tak jak moja druga połówka szukam swego miejsca i wszystko wskazuje na to, że jeszcze trochę czasu mi to zajmie.
miłośniczka: tropikalnych drinków i ciepłych krajów (nie ma to jak porządnie wygrzać kuperek na słonecznej plaży przy egzotycznych rytmach muzyki sącząc drinka o smaku bananowo-ananasowo-malinowo-truskawkowo-alkoholowym), orientalnej kuchni oraz zwierząt. Tych rzeczy nigdy nie mam dosyć.

DANIEL LEŚNIEWSKI - nie wiadomo od czego zacząć. Może od tego, że się urodziłem i tak mi już zostało. A poza tym jestem trochę postrzelony, lekko zdziecinniały, chyba gadatliwy, a już na pewno irytujący, wieczny sportowiec czytający za dużo książek Coelho, nieustanny marzyciel, dla którego doba wciąż jest za krótka i mam tysiąc pomysłów na minutę ale również zapał, który trwa tyle samo.

miłośnik: aktywnego spędzania czasu w każdej postaci. Koszykówka, triathlon, spacery po górach, podróże, a ostatnio również geocaching - na to wszystko nigdy nie brakuje mi energii.

2 komentarze:

  1. Tak trzymać Dzieciaki do emerytury jp

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawy blog ! :) Pozdrawiam prosto z Poznania i zostaje tutaj :D

    OdpowiedzUsuń

WSZYSTKO CO CHCIELIBYŚCIE ZNALEŹĆ NA BLOGU - KATEGORIE