niedziela, 4 sierpnia 2013

Marzycielska Poczta z Podróży

Chyba każdy z nas lubi dostawać kolorowe pocztówki. I nie ma znaczenia czy są to kartki świąteczne, urodzinowe lub z wakacji. Wiemy, bo sami bardzo cieszymy się, kiedy znajdujemy takowe w naszej skrzynce pocztowej. Niby tylko kawałek kartki, ale jest w nim coś wyjątkowego. Równie mocno jak otrzymywać, lubimy również pocztówki wysyłać. W trakcie samej tylko Podróży w Nieznane wysłaliśmy ich pewnie coś koło setki. W przeważające części do Polski, ale także do Stanów, Niemiec czy Irlandii. Adresatów w większości stanowili członkowie naszej rodzinki oraz liczni znajomi. Aczkolwiek kilka kartek trafiło także do osób, których praktycznie nie znaliśmy. Można powiedzieć, że skojarzył nas z nimi internet. Brzmi ciekawie? Taka właśnie jest Marzycielska Poczta.


Marzycielska Poczta to bardzo pozytywna, a przy tym niezwykle prosta akcja, której celem jest wywołanie uśmiechu u chorych dzieci. Okazuje się bowiem, że trzeba bardzo niewiele, aby sprawić radość maluchom i to w różnych zakątkach Polski. Każdy może spróbować. Wystarczy około 5-ciu złotych, bo tyle mniej więcej kosztuje pocztówka ze znaczkiem, oraz kilka minut, aby wybrać fajną kartkę, wypełnić ją i wysłać. Świadomość, że uśmiech zagości na twarzy dziecka, które otrzyma tajemniczą przesyłkę - bezcenna. I wcale nie trzeba jechać aż do egzotycznych krajów żeby móc spróbować. Jestem pewien, że pocztówki z Polski dają dzieciakom dokładnie tyle samo satysfakcji i pozytywnej energii, co te wysłane z zagranicy. Spróbujcie, a przekonacie się sami.

Marzycielskie pocztówki z podróży.

Nie zwlekajcie więc! Tym małym gestem możecie sprawić bardzo dużą radość chorym dzieciom. Tym bardziej, że są wakacje i prawie każdy gdzieś wyjeżdża, więc ze znalezieniem kolorowej pocztówki nie będzie żadnego problemu. Dalej lub bliżej to nie ma znaczenia. Liczy się przede wszystkim to, że te niezwykłe maluchy dzięki wam i Marzycielskiej Poczcie mogą mieć w domu cały świat.


Szczegóły o tym jak można wziąć udział w akcji znajdują się na stronie Marzycielskiej Poczty. Natomiast tutaj znajdziecie marzycielską listę dzieci, które z niecierpliwością czekają na wasze pocztówki.

Do dzieła!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

WSZYSTKO CO CHCIELIBYŚCIE ZNALEŹĆ NA BLOGU - KATEGORIE